İstanbul Bayrampaşa Çatı izolasyon

İstanbul Bayrampaşa Çatı izolasyon

İstanbul Bayrampaşa Çatı izolasyon  firmamızın sürdürülebilirlik ilkesi, insanlar ve doğa arasındaki içsel ilişkiyi içermektedir. İnsanların doğal çevreyi korumak için sahip oldukları sorumluluğu temsil eder. Şirket anlayışımız sürdürülebilirliği sürdürmek, mevcut ve gelecek nesilleri desteklemek için insanların ve doğanın üretken uyum içinde olabileceği koşulları oluşturmak ve planlamaktadır. 

Neden süreklilik üzerine yoğunlaşmaktayız? 

Çünkü bir binanın en yüksek performansını sağlarken süreklilik çok önemlidir. Termal, hava ve nem katmanlarının uygun şekilde kontrol edilmesi sadece istenmekte olan bir durum değil, aynı zamanda başarılabilirliği yüksek bir konudur. Sürekli olarak projelerimizin çatı yalıtım faaliyetlerinde, ısı performansı, azalan havanın sızması, suyun yoğunlaşma ve nemin sızma riskini azaltma yoluyla her katmanda kontrol sağlamaktayız.     

 

Hava kaçağı, enerji kaybının% 40'ına neden olmakta ve ısıtma ve soğutma maliyetlerinin% 30-50'sinden sorumlu tutulmaktadır. Hava kaçağının etkilerinden bahsedilen konular: küf, oturan kişilerin yaşadığı solunum temelli rahatsızlıklar ve bir binanın ömrünün kısalmasına neden olmaktadır. 

 

İstanbul Bayrampaşa Çatı izolasyon sistemleri, havanın sadece belirli yerlerde toplanması için özel olarak tasarlanmış. Gerektiği kısımlardan çatıya girip çıkmasına izin vererek hava sızıntısına karşı tam ve sağlam bir bariyer sağlamaktadır. Şirketimizin kullanmış olduğu yalıtım bariyerleri, binaları hava sızıntısının olumsuz etkilerinden koruyan bir hava bariyer yalıtım hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmenizin tam sırası. 

Neden İstanbul Bayrampaşa Çatı izolasyon çözümlerini kullanmalıyım? 

Şirketimizin siz değerli müşterilerimize sunduğu çözümlerin faydalarını çeşitli başlıklarda inceleme fırsatı bulacaksınız. Öncelikle ürünlerimiz ve yalıtım sistemimiz sayesinde binanızın hava sirkülasyonunu kontrol altına alabileceksiniz. Kapıyı açtığınız anda dairenizdeki sıcak havanın dışarı çıkarak evinizin tekrar soğumasına da engel olabileceksiniz. Kurduğumuz hava dolaşımı sistemi sayesinde içi hava kalitesi netçe hissedilir derecede iyileşecektir. Bütün bunları sağlamanın yanında önceki aylarda kabarık gelen faturalarınız biraz daha inmiş vaziyette gelecek ve cüzdanınıza mükemmel bir fayda sağlayacak. Ayrıca kullandığımız ürünleri seçerken çevre kirliliğini dikkate almakta Sera gazı salınımını en düşük düzeye çekebilen çözümler tercih etmekteyiz. İstanbul Bayrampaşa Çatı izolasyon  akustik olarak da bir konfor sağlayacağınız için yağmurlu şimşekli kötü hava şartlarının bulunduğu günlerde kaliteli ve konforlu uyku çekme fırsatı bulacaksınız. 

 

TAKİP EDİN

Benzer Konular

AHŞAP ÇATI MI YAPTIRACAKSINIZ? ÇATI TAMİRİ VE YAPIM HİZMETLERİ İÇİN BİZİ ARAYIN TEKLİF ALIN