İstanbul Beşiktaş Çatı izolasyon

İstanbul Beşiktaş Çatı izolasyon

İstanbul Beşiktaş Çatı izolasyon olarak çevreci firma olarak bilinmekteyiz. Sahada, çöplük alanlara gidecek çöp miktarını azaltmak için geri dönüşüm uzmanlarıyla yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. Çatılarınızda ki montaj aşamasında ortaya çıkabilecek atıkların seviyesini oldukça minimumda tutuyoruz. Örnek olarak, büyük bir çatı yalıtım yenileme projesinde, atık hacmini çöplük alanlarına % 90 oranında indirerek ve azaltarak geri dönüşüm hedeflerimize başarılı bir şekilde ulaşmasına katkıda bulunuyoruz. 

Yalıtım sektörü, küresel enerji tüketiminin üçte birinden fazlasını oluşturan yalnızca en büyük enerji tüketen sektör değil, aynı zamanda diğer büyük alandaki sektörlere kıyasla sera gazı (GHG) emisyonlarını önemli ölçüde azaltmak için en büyük potansiyele sahiptir. Bundan dolayı kullanılan ürünlere dikkat edilmesi gereken bir sektördür. 

İstanbul Beşiktaş Çatı izolasyon en son bina teknolojilerine uyum sağlayabilen yalıtım çözümleri üretmektedir. Kurulum, maliyet, tasarım ve verimlilikle üst düzey performans göstermekteyiz. Kullandığımız tüm ürünlerde maksimum R değerleri ve minimum çevresel etki sağlayan ticari, endüstriyel ve konut çatı yalıtımı uygulamaları için yüksek kaliteli, yalıtım ürünlerine sahip olmaktayız. 

Çatı yalıtımı alanında, en yeni sistemleri ve gereklilikleri yerine getirirken üstün yalıtım korumasına sahip çatı zarfları sağlamak için tasarlanmış ve test edilmiş hizmet odağı oluşturmaktayızİstanbul Beşiktaş Çatı izolasyon vasıtasıyla tasarlanan ürünler ve çözümler, birden fazla tasarım seçeneğiyle en üst düzeyde verimlilik sağlayacaktır. Montajlama kolaylığı ve düşük enerji kullanımı sağlar. Bu, hem malzeme de hem de işçilik tasarrufu sayesinde en alt seviyeye inerken daha iyi bir bina izolasyonuna yol açacaktır. Firmamız her türlü ticari ve konut uygulamaları için mükemmel bir seçimdir. 

İstanbul Beşiktaş Çatı izolasyon  biliminde ki yeni gelişmeler ortaya çıktıkça, firmamızın kendi sektöründe öncü kalmaya devam edeceğinden emin olmakta ve diğer işletmelere de örnek olduğunun bilincinde bulunmaktayız. Yalıtım çözüm uzmanlarımız mimarlara, inşaatçılara, bina sahiplerine ve bina sakinlerine samimi bir hizmet vermekte, imalatta test edilmiş olanbina yapınıza uygun tasarlanan çözümler kullanılmaktadır. Çalışanlarımız sektörün en iyileri olması dolayısıyla, ürünlerimizin kullanıldığı farklı pazarları anlamaktadır. Bütünlükleri ve duyarlılıkları sizin avantajınıza sunmaktadır 

 

TAKİP EDİN

Benzer Konular

AHŞAP ÇATI MI YAPTIRACAKSINIZ? ÇATI TAMİRİ VE YAPIM HİZMETLERİ İÇİN BİZİ ARAYIN TEKLİF ALIN