İstanbul Göktürk çatı izolasyon

İstanbul Göktürk çatı izolasyon

Göktürk çatı izolasyon olarak ev sahiplerimize ve müşterilerimize en kaliteli ürünleri, göz dolduracak seviyede ki işçiliği sağlamak görevlerimiz arasındadır. Hedefimiz, sorunsuz bir çatı yalıtım deneyimi ile % 100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı olmasını taahhüt etmektir. Göktürk çatı izolasyon sektöründe ki kapsamlı bilgi birikimimiz, personellerimize verdiğimiz eğitim ve toolbox motivasyonlarımız sayesinde iş güvenliğimiz üst düzeyde, projelerimiz üst noktalardadır.  Çatı yalıtımının tüm konut veya ticari çatı kaplama projeleri için beklentileri karşılayabileceğine inanıyoruz. Şirketimiz, yüksek nitelikli çalışan kadrosuyla, hemen hemen her konut ya da ticari çatı işinin gereksinimlerini karşılayacak şekilde kadrolaşmıştır. Şirket özel olarak anlaşır; ailenizden biri gibi hizmet sunarız.

İster yeni bir çatıya acil ihtiyaç duyun, isterseniz de sadece çatı yalıtım projesine! Faydasını oldukça görebileceğiniz bu projelere zaman ayırabilirseniz, Göktürk çatı izolasyon olarak yardım etmek istiyoruz. Firmamız ve çalışanları, bu süreçte size yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacak ve tasarruflu bir çatıya ve verimli yalıtım bilgilerine ihtiyaç duymanın en önemli nedenlerini bulacaksınız.

Belki de tavanınızda sızıntı olup olmadığını anlayamadığınızdan yalıtım projelerine olumlu bakmıyorsunuz? Tavanınızda sızıntı olup olmadığını kontrol etmek için baktığınızda öncelikle, tavanınızdaki su noktalarını görmeniz sızıntı olduğuna dair açık bir durumdur. Bununla birlikte, sızıntının nedenini belirlemek çok daha zor olabilir. Kiremitlerin kırık olduğunu varsayıyor olabilirsiniz, ancak baca etrafında ya da suyun tavan aralığınızın içine girmesine izin veren başka bir giriş noktasında eksik olabilir. Su, tavan arasına girdikten sonra, kirişler ve diğer yatay yüzeyler boyunca ilerleyerek tam giriş noktasını bulmayı zorlaştırabilir.

Kiremitleriniz eksikse, çatlamışsa veya başka bir şekilde hasar görmüş olduğu durumlarda da, su zamanla eve sızmaya başlayabilir. Bir sızıntı damla damla başlar ve uyarı işaretini aldırış etmezseniz yavaşça çok fazla hasara neden olabilir.

Göktürk çatı izolasyon tavan veya duvarlarınızda su lekelerini olumsuz yorumlamaktadır.

Sızıntı sorununuzu teşhis etmek için profesyonel bir çatı yalıtım taşeronuna ihtiyacınız olabilir. Çatıların yalıtım profesyonelleri, sızıntınızın nedenini belirlemeye ve bir kalıcı çözümler bulmanıza yardımcı olabilir. Hemen detaylı iletişim adreslerimiz sayesinde destek alabilirsiniz.

 

 

TAKİP EDİN

Benzer Konular

AHŞAP ÇATI MI YAPTIRACAKSINIZ? ÇATI TAMİRİ VE YAPIM HİZMETLERİ İÇİN BİZİ ARAYIN TEKLİF ALIN