İstanbul Küçükçekmece Çatı İzolasyon

İstanbul Küçükçekmece Çatı İzolasyon

İstanbul Küçükçekmece Çatı İzolasyon, çevre koşullarına karşı bir bariyer barındıran bir yaşam alanı oluşturur, aynı zamanda enerji maliyetlerinde tasarruf elde etmenize yardımcı olmaktadır. Ürünlerimiz ve hizmet yapımız müşterilerimizin konfor sağlamaları için içindeki sıcaklıkları kontrol edebilmektedir. Yalıtım düzgün yapılması için, nereye kurulması gerektiğini bilmek oldukça önemlidir. Bu sebepten güvenilir olmayan firmalar ve şirketleri yaptıracağınız projeler sizin aleyhinize olumsuz olarak yansıya bilir.

Düzgün yalıtımlı bir bina çatıdan temeline kadar yalıtılmalıdır ancak bunun neredeyse tamamlanmasının imkansız olduğu durumlar olduğunu bilmekteyiz. İstanbul Küçükçekmece Çatı İzolasyon türleri seçiminiz kullanılacak olan bölge ve kendine has iklim özelliklerine göre çeşitlilik gösterecektir.

Birçok insan, evlerinde çatı yalıtımı yaptırmanın maliyeti ve kalitesinden korkmaktadır. Çatı havalandırma kanalını korumak için yalıtım ile çatı kaplaması arasına bir havalandırma bölmesi takılmalıdır. Tavanlarda kullanılacak en uygun yalıtım seviyesi, R-25 döşemeleri kadar kalın olan ancak 2x10 çerçeveye uyan R-30 keçeleridir. İstanbulKüçükçekmece Çatı İzolasyon mevcut olduğunda, R-değerlerini artıran ve termal köprülemeyi ortadan kaldıran sert köpük yalıtımı da ekleyerek beğenilen bir seçim yapmış olacaktır ancak bu tür bir yalıtım binanın iç kısmında kullanıldığında yangına dayanıklı bir malzeme ile kaplanmalıdır. R değeri, farklı yalıtım malzemelerinin sahip olduğu termal direnç anlamına gelir. Bir malzemenin R değeri ne kadar yüksek olursa, ısı ve soğuktan o kadar iyi yalıtır. Yalıtımın R değeri, malzemenin türüne, kalınlığına ve yoğunluğuna bağlıdır.

İstanbul Küçükçekmece Çatı İzolasyon ürünleri, karbon salınımını azaltmanın yanı sıra insanların sağlığını iyileştirmeye etkili olan daha sıcak, daha sağlıklı, daha enerji verimli ortamlar yaratmaya yardımcı. Isı yalıtım ürünlerimiz, inşaat sistemindeki ısı performansını en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır ve bağımsız olarak test edilen ürünlerin, oldukça iyi performans gösterdiği kanıtlanmıştır.

Üretimde mükemmellik, birinci sınıf müşteri hizmeti ve yapı binalarınızı ihtiyaçlarını karşılamada rakipsiz uzmanlık bekliyorsanız. Firmamızı seçmiş olduğunuz da bütün bunlara sahip olabilmek imkanınız doğacaktır. Şimdiye kadar ki bütün projelerimizi profesyonel ve istenildiği gibi teslim etmiş bulunmaktayız. Sizleri de kaliteli yalıtım deneyimi ile tanıştırmak istemekteyiz.

TAKİP EDİN

Benzer Konular

AHŞAP ÇATI MI YAPTIRACAKSINIZ? ÇATI TAMİRİ VE YAPIM HİZMETLERİ İÇİN BİZİ ARAYIN TEKLİF ALIN