İstanbul Pendik Çatı İzolasyon

İstanbul Pendik Çatı İzolasyon

İstanbul Pendik Çatı İzolasyon çatınızı korur ve sadece dayanıklı ve verimli malzemeler kullanır!

Çatı genellikle bir binanın en büyük yüzeylerinden biridir. Bu sebeple, inşaat tasarımcıları bu yapısal bileşene daha da büyük önem vermektedir. Çatı ve özellikle de ters çatı, planlama sürecinde kilit bir faktör haline gelmektedir. Ters çatı konsepti, düz çatılar için dayanıklı ve güvenli bir termal yalıtım ve sızdırmazlık sistemini temsil eder. Ters bir çatının özel özelliği, geleneksel havalandırılmamış düz çatıların aksine, kullanılan yapı elemanlarının ters sırayla döşenmesidir. İzolasyon, çatı zarının üzerine yerleştirilir, böylece hava koşullarından (sıcaklık dalgalanmaları, UV radyasyonu veya mekanik hasar) korunur.

Firmamızın da sizlere sunduğu polistiren köpükten yapılmış ısı yalıtım levhaları, ters çatı yapılarınızda konforlu kullanım için idealdir: Neme dayanıklı ve boyutsal olarak fazla yer kaplamaz. Tüm bunların yanında mükemmel basınç dayanıklılığına da sahip olmaktadır. İstanbul Pendik Çatı yenilikçi çok katmanlı teknolojisi ile ürünlerimiz ısı yalıtımı için binanıza kolaylıkla monte edilebilir. Kullandığımız ürünlerin hava alan filtre katmanları, sonraki katmanları dengelemek ve suyu itmek için yalıtım levhalarına döşenmiştir.

Bu sistem bileşenleri, çeşitli yapı izolasyonları için ideal temeli oluşturmaktadır.

Firmamızın desteği sayesinde çatı yalıtımı yaptırmanızın size sağlayacağı faydalar saymakla bitmemektedir. Mevcut çatınıza gerçekleştireceğimiz modifikasyonlar sayesinde izolasyonla korunmasını sağlayacağız. İstanbul Pendik Çatı neticesinde çatınızın daha uzun ömürlü olmasını hedeflemekteyiz. Parçalarımız olabildiğince kolay montaj üzerine tasarlanmıştır. Bu sayede çatı yalıtım işlemlerimizi maksimum verimlilikle birlikte kısa sürede kullanımınıza sunma garantisi veriyoruz. Yani çatı yalıtımı yaptırmak isteyip te zamanı olmayan müşterilerimizin işini kolaylaştırmaktayız. En kısa sürede biteceğinden içtenlikle emin olabilirsiniz. Çünkü tasarım ekibimizden, montaj ekibimize kadar tüm personellerimiz alanlarının en iyilerinden olmaktadır. Yılların bize kattığı deneyim ve nitelikli personellerimiz bu sürece dâhil olduğunda gayet memnuniyet vaat eden projeler geçekleştirmekteyiz. Kullandığımız malzeme sayısı yeterince tatmin etmekte ve çatınızın tüm yüzey alanını sarmaktadır.

Müşterilerinin memnuniyetini en üs düzey de tutan İstanbul Pendik Çatı yalıtım sektörünün en kıymetli yapı taşlarında biri konumundadır. Yapı sorunlarınız için uzmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz.

                                                                                                                                                  

 

TAKİP EDİN

Benzer Konular

AHŞAP ÇATI MI YAPTIRACAKSINIZ? ÇATI TAMİRİ VE YAPIM HİZMETLERİ İÇİN BİZİ ARAYIN TEKLİF ALIN