istanbul Isı Yalıtımı

Isı Yalıtımı

   Isı yalıtımı , binaların çatıların ve duvar gibi bölümlerine uygulanmaktadır .  Bir binaya ısı yalıtımı yaptırmanın amacı ise binanın kışın sıcak ortamı kolayca oluşturmaktır . Soğuk havayı binaya temas ettirmemek için ısı yalıtımı yapılmaktadır .  Evlerin kışın soğuk ve yazın sıcak olan kısımlara bakan duvarları kesinlikle yalıtılmalıdır . Ve bunun yanı sıra pencerelerde önemlidir .  Bu yüzden pencerelerde nitelikli pencereler kullanılmalıdır .  Yalıtım yapmak tasarruf yapmaktadır . Evin ekonomisine katkıda bulunmaktadır . Isınmak için harcadığınız bütçenizi en aza indirmek için firmamız çalışmalarını devam ettirmektedir. 

      

         Isı yalıtım türleri sadece duvarlara uygulanmamaktadır . istanbul ısı yalıtımı çatılara da uygulanmaktadır .  Isı yalıtımı çatının şekline göre ayarlanmaktadır .  Her çatı şekline göre değişkenlik gösterebilmektedir .  Çatılarda yalıtım levha ve şilte biçimde olan çeşitli malzemelerle yapılmaktadır . Çatı ve tavan döşemesi ile arasında var olan boşlukların olduğu binalarda ısı yalıtımı tavan döşemesi üzerine serilerek uygulanmaktadır .  Kırma çatılarda ise genellikle beton yüzeyin üstüne yapılır . 


          Isı yalıtımı bir de duvarlara uygulanmaktadır . Duvar yalıtımı ise çeşitli malzemelerle yapılmaktadır . Duvar yalıtım malzemeleri genellikle duvarlara monte edilmesiyle binanın dışından ve içinden olmak üzere iki duvar katmanının arasında yapılabilmektedir .  Yalnızca dış tarafta da yalıtım yapılabilir . Uygulama dış taraftan yapıldığı için duvarlar sıcak kalmakta ve yağuşma oluşmamaktadır .  Dış cephelerde kullanılan malzemeler arasında olan levhalar bu uygulama için özel olarak üretilmiştir . 


         Bina yalıtımın da duvar ve çatı yalıtımı kadar pencere ve kapılarda önemlidir .  Doğru uygulanmış kaliteli malzemelerin kullanılmış olduğu bir yalıtım siz müşterilerimiz için oldukça önemlidir . Firmamız ısı yalıtımı ve diğer verdiği  hizmetlerde güvenli , hızlı ve kaliteli malzemeler kullanmaktadır . Binalar da ısı yalıtımı en çok etkileyen faktörlerden biriside çevre olmaktadır .  Isı kaybının oluşmasının en başlıca nedenlerinden biriside çevresel faktörlerdir . 


      Firmamız ile çalışmak istiyorsanız binanıza ısı yalıtımı çatı yalıtımı vb. gibi hizmetlere ihtiyacınız varsa hemen bizlerle iletişime geçmelisiniz .

TAKİP EDİN

Diğer Hizmetler

AHŞAP ÇATI MI YAPTIRACAKSINIZ? ÇATI TAMİRİ VE YAPIM HİZMETLERİ İÇİN BİZİ ARAYIN TEKLİF ALIN