Epoksi Antibakteriyel Zemin Kaplama

Epoksi Antibakteriyel Zemin Kaplama

Epoksi işlemine karar kılan müşterilerimiz, son zamanlarda Antibakteriyel Epoksi Zemin Kaplama kriterine de önem vermeye başladılar. Bu işlem mevcut zeminlere uygulanıldığı gibi diğer yandan yeni mülklerde de sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle spor salonlarında vazgeçilmez unsurlardan biri olarak görülmektedir. Epoksi, uygulanan zeminler darbelere daha dayanıklı olmalarının yanında temizlikleri de pratik bir şekilde yapılmaktadır. Fakat bu gibi zeminler, insan bedeniyle ya da fiziksel hastalık faktörleriyle bir araya geldiklerinde, kullanıcıların bağışıklık sistemlerini savunmasız bırakabilmekteler. Bu nedenle de epoksi alanında yapılan Arge çalışmalarının bir ürünü olarak Antibakteriyel özellikli kaplamaların tercih edilme oranı her geçen gün artamaya devam ediyor.

Kimi firmalar kullanıcıların fark etmeyeceklerini düşündüklerinden dolayı mevcut olan ürünlerini dahi Antibakteriyel Epoksi Zemin Kaplama olarak tanıtıp, aldatmaya çalışmaktadır. Firmamız, bu denli ucuz numaralara gitmemesinin yanında müşterilerin güven duygusunu tazelemek amacıyla kullanılan ürünlerin tanıtımlarını ve sertifikalarını da paylaşmaktadır. Bu durum bizlerden talep edeceğiniz hizmetlerin, son derece güvenli olduğunu kanıtlayacaktır. İşlemi yaptırırken de kafanız bir hayli rahat olacaktır.

İstanbul’da bu işlemi hakkıyla yapan firma sayısı çok azdır. Genel olarak standart epoksinin Antibakteriyel Epoksi Zemin Kaplama olarak tanıtıldığına şahit olmaktayız. Peki ikisi arasındaki fark bu kadar önemli mi? Cevabımız, kesinlikle evet olacaktır. Çünkü antibakteriyel bileşenlere sahip olan epoksi kaplamalar, ortamda mevcut olan mikrop, virüs ve bakteri gibi bağışıklık sistemini altüst edebilecek etkenlerin üremesi ile yayılmasını engellemektedir. Diğer tarafta normal epoksi, sadece temizliğin kolay yapılmasına olanak tanımaktadır.

Kar ve zarar oranları kıyaslandığı zaman Antibakteriyel Epoksi Zemin Kaplama işlemi, normal işleme göre 5 Kat daha sağlıklıdır. Günümüzde mülklerin sağlamlığının yanında sağlıklı olmaları da büyük bir öneme sahip oldu. Çünkü her geçen gün yanlış koşullarda dizayn edilmiş yapıların, insan sağlığına zarar verdiği ortaya çıkmakta. Yıllarca kullanım sağlayacağınız epoksi işleminin de antibakteriyel özellikte olması sonrasında mağduriyet yaşamamınız adına önem arz edecektir. Başvurmuş olduğunuz kurumlardan, nasıl bir hizmet edineceğinizi detaylı bir şekilde öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde mevcut epoksinizi dahi değiştirmek zorunda kalabileceğiniz durumlara şahit olabilirsiniz.

TAKİP EDİN

AHŞAP ÇATI MI YAPTIRACAKSINIZ? ÇATI TAMİRİ VE YAPIM HİZMETLERİ İÇİN BİZİ ARAYIN TEKLİF ALIN