Onduline Çatı

Onduline Çatı Yapımı

Onduline Çatı Yapımı genel itibariyle HR çatı kaplama levhası kullanılarak yapılmaktadır. Bu malzemenin bileşenlerini elyaf levha ve kendine has reçine karışımı oluşturmaktadır. Reçine aracılığıyla emdirilmiş olan renk, en zorlu çevresel koşullarda dahi rengini koruyabilecektir. Bu özelliğiyle birlikte su geçirmemekte ve uzun süren kullanım deneyimi sunabilmektedir. Bütün özellikleri bunlarla da sınırlı olmayan çatı tipinde ısı yalıtımını da sağlamış olacaksınız. Çatınız eskisinden daha sağlıklı bir görünüme kavuşacak. Çatlamayacak, gayet esnek duracak, küflenme sorunuyla karşılaşmayacaksınız ve en önemlisi UV ışınlarına karşı yapınızı korumuş olacaksınız.

Diğer çatı kurulum sistemlerine göre daha ekonomik ve basit olan Onduline Çatı Yapımı sizlere zamandan ve mekândan tasarruf etme garantisi sunuyor. Bu tip işlemlerde kullanılan malzeme kaliteleri genel itibariyle standart olabilmektedir. Böyle olunca da kaliteli bir çatıya sahip olabilmeniz için ustalık konusunda yetkin işlemlere sahip olmanız gerekmektedir. Montaj ekibimiz, bu aşamada devreye girerek sizleri, ihtiyaç duyduğunuz kaliteli çatı hizmetine kavuşturmayı hedeflemektedir. Katkıda bulundukları geniş operasyonel çatı yapım ağında, işlemin gerektirdiği bütün yetkinliği kazanmış durumda olmaktalar.

Günümüzde bu modaya uymak isteyen müteahhitler, inşaat firmaları ve bireysel mülk sahipleri, Onduline Çatı Yapımı hizmetini satın alarak, yapılarına daha farklı bir kimlik kazandırmayı amaçlamaktalar. Firmamızı tercih eden kitleler, hep bir ağızdan memnun olduklarını dile getirmekteler. Sadece çatı yapımı işlemlerini gerçekleştirmekle kalmıyoruz, mülkünüze sizi yansıtacak özel dokunuşlar yaparak dikkat çekici özellikler katıyoruz. Bütün bu işlemler göz zevkinize hitap eden mülkler inşa edebilmekte ve maddi yönden tasarruf sağlamanıza olanak tanımaktadır.

Yapı alanında bu denli önemli kabul edilen Onduline Çatı Yapımı işlemi, ancak uygun firmalar tarafından üstlenilirse etki görülebilecektir. Sektörümüzde her geçen gün yeni firmalar dahil olmaktadır ve sizlerin paranızı riske atmak istemediğinizin bilincindeyiz. Bir kez karar verip ömrünüz boyunca kullanacağınız bu çatı işlemi için standartların üzerinde bir hizmete sahip olmanız gerekecektir. Firmamız bütün bu kriterleri göz önünde bulundurarak yetkin olduğu alanda harikalar sergilemektedir. Teknolojinin gelişimine uyum sağlamakta ve çatı yapımı konusundaki gelişmeleri yakından takip ederek, sahada uygun teknikleri kullanmaktadır.

 

TAKİP EDİN

AHŞAP ÇATI MI YAPTIRACAKSINIZ? ÇATI TAMİRİ VE YAPIM HİZMETLERİ İÇİN BİZİ ARAYIN TEKLİF ALIN