istanbul Tadilat Çatı

Tadilat Çatı Yapımı

Tadilat Çatı Yapımı işlemlerini yürütmekte olan firmamız proje amacıyla İstanbul'da bulunan çoğu lüks ve 1. Sınıf yapının çatılarına imzasını atmış bulunmaktadır. Firmamız olarak sayılamayacak kadar çok projeye desteklerimizi sunduk. Bütün bu işlemleri kısa bir sürede yaptık ve bu denli titiz davranmamızın en büyük faktörlerinden birisi de işimizin farkına varmamızdır. Çatı yapımı konusunda kullandığımız ürünler, uluslararası standartlara sahip olmaktadır. Sıfırdan, sizlerin daha kullanışlı bir yaşam alanına sahip olabilmeniz için tasarladığımız çatı yapımı ve yalıtım çözümleri deneyimlerimizin ve yeteneklerimizin birleşmesiyle meydana gelmektedir. Bütün bunlarla birlikte, firmamız çok iyi bir üne sahip olmuştur.

Tadilat Çatı Yapımı konusunda sektöründe lider olan firmamız dünyadaki gelişmelere paralel olarak en iyi çözümleri bulmak için kendini sürekli olarak geliştirmektedir. Kimi zaman aşırı kurak geçen yaz aylarında, evinizin serinlemesi için gereksiz enerji harcamaları yapmaktasınız. Halbuki iyi tasarlanmış olan bir çatı veya tadilatı kusursuz bir şekilde yapılmış olan çatının sizlere bütün bunları sunabiliyor olması gerekmektedir.

Tadilat Çatı Yapımı firmamız aracılığıyla yapacağınız bu yatırım sayesinde çatı yalıtımından verilen sözlerin tutulmasını sağlayacak ve haneniz de huzurlu, ferah bir şekilde yaşayabileceksiniz. Güneşin etkisiyle beraber çatımızın yapısında bulunan kusurlar ısının direk evimize ulaşmasına neden olmaktadır. Kusurlu bir çatı, güneş ışığını binanın aşağısına doğru aktarmaktadır. Halbuki normal şartlarda bunu gökyüzüne geri yansıtması gerekmektedir. Çatı soğukluğu iki faktörle ölçülmektedir. Güneşin yansıması ve ısı emisyon miktarı gibi yapınız da bulunan her iki özellikte sıfırdan bire kadar değerlendirilmektedir. Bu değerler ne kadar yüksek olurlarsa çatınız da o kadar soğuk olacak demektir. Soğuk bir çatının faydaları saymakla bitmez. Tabi ki bunun yanında kışları da sıcak olması gerekmektedir.

Tadilat Çatı Yapımı ve onarımı işlemlerinizi, firmamızın sahip olduğu küresel vizyona uygun olarak, yasaların ve müşterilerin gereksinimlerine cevap verebilecek bir şekilde imal etmekteyiz. Kullandığımız ürünlerin ve sunduğumuz hizmetin satışında olduğu kadar satış sonrasında da arkasında bulunmaktayız. Herhangi bir konu hakkında aklınıza takılan bir soru, fikir veya çözüm gereken durumlarda profesyonel yapı danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

TAKİP EDİN

AHŞAP ÇATI MI YAPTIRACAKSINIZ? ÇATI TAMİRİ VE YAPIM HİZMETLERİ İÇİN BİZİ ARAYIN TEKLİF ALIN