istanbul Çatı İzolasyonu,

Çatı İzolasyonu

Çatıları bizim kış aylarındaki kurtarıcılarımızdır .  Çatılar bizim binalarımızı yapısal olarak yani dış etkenlerden korunması amacıyla yapılmış binanın önemli yapı taşlarındandır . Çatılar , binalarımızı yağmur  , kar , fırtına gibi doğa olaylarının bir kısmını koruyabilmektedir . Fakat  çatınızın yapılırken düzgün yapılmışsa ve ya kaliteli ürünlerle yapılmışsa . İşini iyi yapan ustalarla yapılmışsa tabi ki binanızı yağmurdan ve  kardan  koruyacaktır .  Çatınızın yaptırırken işin ehli , işinde eğitim almış ve deneyimli personellerle çalışan bir çatı izolasyonu firmaya yaptırmanız gerekmektedir  .  İyi bir çatı yapıldığı takdirde hem ısıtma  ve hem de soğutma gibi giderlerinizin azaldığını göreceksiniz . Ve iyi bir çatı tasarruf etmenizi de sağlayacaktır . Enerji maliyetlerinin arttığı bir günde iyi bir çatı sizlere ekonomik olarak da fazlasıyla katkı da bulunmaktadır .Hem de uzun yıllar sorunsuz bir şekilde yaşamınızı ve çatınız dan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacaktır . 

                Mantar çatı izolasyonu olarak firmamız tüm çatı türlerinin en baştan yapımını ve tamiratının hizmetini en iyi şekilde vermektedir . Bu çatı türlerinden bazıları da kiremit , membran , shingle , çelik onduline  , ahşap ve diğer tüm çatı türlerini yapmaktayız .  Mantar çatı olarak firmamız en kaliteli malzemeler ve en iyi ve en tecrübeli ustalar tarafından hizmet vermekteyiz .  Tamirat gerektiren ve zamanı ve bütçesi kısıtlı olan müşterilerimizi de asla unutmamaktayız .

              Mantar çatı olarak her bütçeyi düşünmekte ve ona göre hareket etmekteyiz . Benim bütçem kısıtlı fakat hiç zamanımda yok kış ortası çatı yapımını bekleyemem yada evimi kiraya vereceğim acil yapılması gerek ve buna benzer sebepleriniz varsa hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz .  Sprey poliüretan köpük uygulaması sayesinde zaman ve bütçeden de tasarruf edebilirsiniz .  Tabi bu işlem aşırı derece yıpranmayan ve yeni çatı yapılması gerektirmeyen durumlarda yapılmaktadır .  Eskiyen yalıtımı iyi olmayan ve ya eksik olan çatınızı yeniden yapmaya ihtiyaç duymadan ve köpüklerin ısı yalıtımı özelliğiyle çatı yalıtımınızı arttırmaya ve sizlere konfor sağlamaktadır . Sprey poliüretan köpük

 Isı yalıtkanlığı özelliğiyle  en iyi yalıtım malzemesi olmaktadır . Ve bu yüzden müşterilerimizin sıklıkla seçtiği bir yöntemdir .


TAKİP EDİN

Diğer Hizmetler

AHŞAP ÇATI MI YAPTIRACAKSINIZ? ÇATI TAMİRİ VE YAPIM HİZMETLERİ İÇİN BİZİ ARAYIN TEKLİF ALIN