İstanbul Avcılar Ahşap Çatı

İstanbul Avcılar Ahşap Çatı

İstanbul Avcılar Ahşap Çatı firmamız, çatı kirişlerinin onarımı, güçlendirilmesi ve yalıtımında uzmanlaşmıştır. Ayrıca her türlü ticari ahşap çatı konstrüksiyonunda da deneyimlidir. Çatı sektöründe uzun yıllar edindiğimiz tecrübeler açılış tarihimizin gösterdiğinden çok daha eskilere uzanmaktadırAhşap çatıları onarmak veya güçlendirmek için en iyi ve en uygun maliyetli yöntemi belirlemek için orijinal imalat ya da montaj yöntemlerini anlamak çok önemlidir. Kuruluşumuzdan bu yana kullandığımız “doğayla iç içe evler ve sürdürebilirlik” yaklaşımıyla gurur duyuyoruz. Bu tarzımızın bize kazandırdıklarını açıkça görebiliyoruz. Kaliteli işçilik ve memnun müşteri en öncelikli hedefimizi oluşturmaktadır. Her ahşap çatı yapım veya onarım projesinde, çevreyi korumayı öncelik olarak almaktayız. Ahşap çatı sistemlerinde profesyonel proje yönetimi, kaliteli yalıtım ve müşterilerimize sınırlı bir bozulma ile güvenli bir çalışma ortamı sağlamayı taahhüt eder. 

İstanbul Avcılar Ahşap Çatı firması sayesinde inşaatta ahşabın çok yaygın olarak kullanıldığı Karadeniz yaylalarını ayağınıza getirme fırsatını buldunuz. Renk seçeneklerişekilleri, zarafeti, esnekliği ve teknolojiyi bir araya getirerek tasarladığımız ahşap bir çatıylyaşadığınız semte damga vurmanızı sağlıyoruz. Köknar, meşe, kestane gibi masif ahşap ve kontrplaktan farklı türler kullanıyoruz. Yapımızın tamamı, yazın en iyi performansı elde etmek, iç mekânların sağlığını korumak ve yangından korunmayı sağlamak için profesyonelce inşa edilmiştir.  

Genç ağaçlar daha hızlı büyür ve daha fazla karbondioksiti absorbe eder. Buna karşılık, yaşam döngüsünün sonuna yaklaşmakta olan yaşlı ormanlar daha az karbondioksiti absorbe eder. Binalarınızda veya ticari yapılarınızda ahşap çatı kullanarak karbondioksiti yıllarca ahşap hücrelere saklama imkânı bulacağızBu sayede yaşam standartlarımız yükselecek ve daha yaşanabilir bir dünyanın inşa edilmesinde etkili olacağız. 

İstanbul Avcılar Ahşap Çatı seçeneklerimiz kesinlikle çevre dostu yapı malzemeleridir. Çünkü doğal kaynaklara en az zararı verir; ömrü sona ermek üzere olan ormanlar boyunca uzanan ağaçlar, üretimde tekrar kullanılabilecek şekilde geri dönüşümlerini sağlamaktadırlar. Ahşap malzemelerin üretimi ve tasarlanması için, diğer alternatif endüstriyel malzemelerden daha az güç tüketmek gerekmektedir. 

İstanbul Avcılar Ahşap Çatı olarak size eşsiz ve doğal yaşam alanları tesis etmekte ve sizin içinize sinecek projelere imzasını atmaktadır 

TAKİP EDİN

Benzer Konular

AHŞAP ÇATI MI YAPTIRACAKSINIZ? ÇATI TAMİRİ VE YAPIM HİZMETLERİ İÇİN BİZİ ARAYIN TEKLİF ALIN