İstanbul Güngören Çatı İzolasyon

İstanbul Güngören Çatı İzolasyon

İstanbul Güngören Çatı İzolasyon bağımsız bir şirket olarak, farklı türdeki yalıtım teknolojilerinden hangilerinin müşterilerin evlerine, işyerlerine ve bütçelerine uygun olup olmadığı konusunda bilinçlendirmeyi hedeflemektedir. Faydalı bir karar vermenizi sağlamak için müşterilerimize mümkün olduğunca güncel bilgi ve ekonomik fiyat sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Eski bir evde yaşıyorsanız, kışın ne kadar sorunlu olduğunu çok iyi biliyorsunuzdur. Belki de bir enerji kontrolüne denetlemeniz ve ısının ne kadarının çatıdan kaçtığını görmenizin zamanı gelmiştir. İstanbul Güngören Çatı İzolasyon aracılığıyla evinizdeki yalıtımı yükseltmenin, yaşam standartlarınızı da yükselteceğinin bilincinde olmalısınız.

Çatı yalıtımında, üstteki metal ile çatı arasındaki boşluk arasında başka bir yalıtım bariyeri sağlamak sıklıkla kullanılan yaygın bir yöntemdir. Hapsolan hava dışarı çıkmayacak ve 4 mevsim konfor sağlayacaktır. Buradaki fikir, yüksek kaliteli çatı yalıtımınızı kurduktan sonra, altındaki boşluğun ısınmasını önlemek istememizdir. Böylece, metal kaplamadan önce, çatının tavan döşemesinin üstüne fazladan bir ya da iki polistiren (Strafor) ekleyerek inşa etmekteyiz ve daha sonra üzerine bir başka çatı kaplaması yerleştirebilir. Sonuç, daha fazla ısının yapıda kalmasına ve soğuk havanın evinize girmesini önleyen ekstra yalıtımdır. Eğer ısı denetiminizi yaptırmak istiyorsanız, mevcut çatı terasının üzerine yalıtım eklemek, evinizin R-Değerini arttırmanın, biraz tasarruf etmenin ve daha konforlu bir yaşam alanı yaratmanın en kolay yolu olduğunu bileniz sizin yararınıza olacaktır.

İstanbul Güngören Çatı İzolasyon olarak çevremize saygı duyan bir işletmeyiz. Gezegenimizin ekosistemini korumak için nötr karbon eğilimli bir şirketiz ve ürünlerimizi buna dayanarak seçiyoruz. Mükemmeli yakalamak için daima çalışmakta, birbirinden farklı stratejiler üretmekteyiz. Yapmış veya yapacak olduğumuz bütün organizasyonlarımızda kaliteyi ve verimliliği taahhüt eden nadir şirketlerdeniz ve bu konuda asla taviz vermemekteyiz. İstanbul Güngören Çatı İzolasyon olarak müşteri kitlemizin çoğunlukla projesini gerçekleştirdiğimiz müşterilerin tanıdıkları, akrabaları olduğunu göz önünde bulundurursanız ne denli kaliteli ve samimi bir hizmet icra ettiğimizi daha iyi anlayabileceksiniz. Hizmetlerimizle gurur duyuyoruz ama asla bundan memnun değiliz çünkü sürekli yenilikler yapmak istiyor ve gelişmek için inovasyonun gerekliliğini önemsiyoruz.

 

 

 

TAKİP EDİN

Benzer Konular

AHŞAP ÇATI MI YAPTIRACAKSINIZ? ÇATI TAMİRİ VE YAPIM HİZMETLERİ İÇİN BİZİ ARAYIN TEKLİF ALIN